VDG Echt I

VDG Echt I is een logistieke nieuwbouwontwikkeling van circa 12.100 m² aan de Fahrenheitweg op Businesspark Midden-Limburg in Echt. Het distributiecentrum is beschikbaar voor verhuur en combineert ruime bedrijfsruimte met een mezzanine en moderne kantoorvoorzieningen. Het gebouw is ontworpen voor efficiënte logistieke processen, duurzaamheid en een toekomstbestendige energievoorziening. Dankzij de directe ligging aan de A2 en A73 is VDG Echt I uitstekend bereikbaar voor nationale en internationale distributieactiviteiten.

Ruime bedrijfsruimte voor moderne logistiek

VDG Echt I omvat 10.215 m² bedrijfsruimte, 1.260 m² mezzanine en 635 m² kantoorruimte. Het gebouw beschikt over 10 loading docks en 2 maaivelddeuren, waardoor goederen efficiënt kunnen worden ontvangen, opgeslagen en uitgeleverd. Met een vrije stapelhoogte van circa 12,2 meter biedt het warehouse ruime mogelijkheden voor moderne warehousing, opslag en distributie.

De energievoorziening is ingericht op een toekomstbestendige bedrijfsvoering. VDG Echt I beschikt over een elektriciteitsaansluiting van 1.750 kVA en 1.000 kW gecontracteerd vermogen, wat ruimte biedt voor onder meer elektrificatie en automatisering. Het gebouw wordt gasloos gerealiseerd en voorzien van zonnepanelen. Met een GPR-score van 8,0 voldoet de ontwikkeling aan hoge eisen op het gebied van duurzaamheid en toekomstbestendigheid.

Highlights

  • Circa 12.100 m² totaal vloeroppervlak
  • 10.215 m² ruime bedrijfsruimte
  • 10 loading docks + 2 maaivelddeuren
  • Direct aan de A2 en nabij de A73
  • 1.000 kW gecontracteerd vermogen
  • Gasloos, zonnepanelen en GPR 8,0

Strategische logistieke locatie in Midden-Limburg

VDG Echt I ligt aan de Fahrenheitweg op Businesspark Midden-Limburg in Echt, direct aan de A2 en nabij de A73. Via deze snelwegen zijn onder meer Eindhoven, Maastricht en Venlo goed bereikbaar. Via de A76 is bovendien een directe verbinding met het Duitse achterland beschikbaar.

De centrale ligging in Midden-Limburg en de nabijheid van België en Duitsland maken VDG Echt I geschikt voor zowel nationale als internationale distributie. De zichtligging vanaf de A2 en A73 geeft het object daarnaast een sterke commerciële zichtbaarheid.

Kenmerken

VDG Echt I
Bedrijfsruimte 10.215 m2
Mezzanine 1.260 m2
Kantoren 635 m2
Parkeerplaatsen 99 stuks
Kavel 19.912 m2
Loading Docks 10 stuks
Maaivelddeuren 2 stuks
Duurzaamheid GPR 8,0

 

Andere projecten

VDG Venlo II (DC De Kuip)

VDG Venlo II (DC De Kuip)

Venrayseweg 328-330 Venlo

Bekijk meer
VDG Hapert II

VDG Hapert II

Diamantweg Hapert

Bekijk meer
VDG Maurik I

VDG Maurik I

Homoetsestraat 3B Maurik

Bekijk meer