Wateropvangproject

Wateropvangproject District Kotido, Oeganda

Kotido is een district in het noord-oosten van Oeganda. Jarenlange ontwikkelingshulp heeft bijgedragen aan een geringe economische groei en grote afhankelijkheid van donaties. De stichting Child of Uganda werkt samen met de bevolking aan het creëren van banen en verbetering van landbouw en onderwijs.

Om bovenstaande verbeteringen voor het district te kunnen realiseren, is het van belang dat het district uiteindelijk zelfvoorzienend wordt. Daarom moet er geïnvesteerd worden in watervoorzieningen en duurzame energie.

Het Hendrik van Dijk Fonds heeft in 2017 geïnvesteerd in watertanks en regengoten voor regenwateropvang en een waterpomp.

Andere projecten

Bouw extra klaslokaal en keuken bij school

Bouw extra klaslokaal en keuken bij school

Pakau, Gambia

De bedoeling van Stichting all for Gambia is om het dorp Pakau zelfvoorzienend te maken. De stichting had al een …
Bekijk meer
Vier regenwatertanks Grand Kasaï

Vier regenwatertanks Grand Kasaï

Grand Kasaï, Congo

In 2023 heeft het Hendrik van Dijk Fonds al een donatie gedaan aan Stichting “Hart & Handen in actie” voor …
Bekijk meer
Stichting Stop Poverty – Huisvesting medisch personeel

Stichting Stop Poverty – Huisvesting medisch personeel

Busoga, Oeganda

Stichting Stop Poverty is al een aantal jaren actief in Oeganda en is in 2021 gestart met de realisatie van …
Bekijk meer