Watervoorziening bij basisschool Mar Fafaco

Watervoorziening bij basisschool Mar Fafaco Mar Fafaco, Senegal

In november 2021 is de basisschool in het dorp Mar Fafaco voorzien van een waterleiding. De school was al voorzien van voldoende toiletten, echter was er geen water voor het reinigen van de toiletten. Daarom is er een waterleiding aangelegd tot bij de bestaande toiletgebouwen, zodat er bij elk toiletgebouw een kraan gemaakt kon worden.

Mar Fafaco is een eiland, daarom moesten materialen en werklieden per boot worden aangevoerd. Eenmaal aan land vond het verdere transport met paard en wagen plaats.

Stichting Hendrik van Dijk Fonds heeft een financiële bijdrage geleverd voor de realisatie van dit project van Stichting Support Yayeme.

Andere projecten

Stichting MIVA – Dream Farm

Stichting MIVA – Dream Farm

Kyakabunga, Oeganda

Dream Farm, de lokale partner van Stichting Miva, helpt arme boerengezinnen door ze te leren wat ze het beste kunnen …
Bekijk meer
Renovatie Green Malata beroepsopleidingencentrum

Renovatie Green Malata beroepsopleidingencentrum

Luchenza, Malawi

In 2022 ontving het Hendrik van Dijk Fonds een aanvraag van Stichting The Children’s Fund of Malawi. Het Green Malata …
Bekijk meer
Bouw en renovatie keuken bij een tweetal scholen in Ghana

Bouw en renovatie keuken bij een tweetal scholen in Ghana

Kumasi, Ghana

In juli 2022 is gestart met de bouw van een keuken op de Mampongteng school, dit in samenwerking met ouders …
Bekijk meer